dovolenka pre 2 dospelých a 3 deti

Vaše skúsenosti a zážitky so službami a kvalitou ponúkaných zájazdov konkrétnych CK

Moderátor: AJKA

dovolenka pre 2 dospelých a 3 deti

Odoslaťod Marián 18 Dec 2012, 18:03

Chceli by sme ísť celá rodina na dovolenku číže 2 dospelí a 3 deti (10,7,3 roky)
naše predstavy sú lietadlom, hotel uplne pri mori lehátka zdarma, aspon polpenzia, bazén+ šmykľavka a animácie
problém je v tom že cestovky nemajú hotely s takým obsadením a ak aj sa nejaký nájde tak je to na bankrot

ako ste to riešili keď ste mali také obsadenie first alebo last???

jedna možnosť je že dve izby ale to už platím 4 dospelých a jedno dieťa

ďaľšia možnosť bola ísť s dakým a dieťa napísať na ních ale nemáme s kým nenájde sa dakto???
Marián
Dovolenkár

Založený: 26 Jún 2009, 08:17

Re: dovolenka pre 2 dospelých a 3 deti

Odoslaťod jaja1 19 Dec 2012, 19:46

Marián: My máme podobný problém, keďže mám veľký vekový rozdiel medzi deťmi ( teraz 15 a 8r), takže vykryť 2 deti je už 2-3 roky problém. Tento rok to už ani neriešim, beriem staršiu dcéru ako 3 dospelého, čo je ale zase problém zohnať hotel 3 dospelí +1 dieťa. Stále beriem first, ešte sa mi nestalo, žeby som zaplatila viac, ako ľudia,čo to kupujú na last - prinajhoršom je to za tú istú cenu, ale aspoň mám väčší výber. Minulý rok som sa spojila s jednou známou, čo išla s 1 dieťaťom sama a ja som k nej dala ako druhého dospelého moju dcéru - na mieste sme dcéru mali pri sebe a oni mali 3 posteľovú izby 2 a my sme boli v 3posteľovej izbe 4 ( čo ale v Egypte nie je problém, keďže postele sú široké ( a naviac som ukecala upratovača, tak nám doniesol ešte jednu prístelku). Tento rok ideme sami 3+1. Neviem, či sa nepopálim, ale tento rok som už objednala dovolenku cez azur reisen - tam som sa aj to toho hotela, kde chcem ísť dostala 3+1, hoci iné CK to majú najviac 2+1 alebo 2+2 ( ale čo, keď moje dieťa je už staršie ako limity na deti?). Skúšala som aj rakúske CK, ale cena nebola vôbec prijateľná. Takže ja by som na tvojom mieste určite brala first, ak zoženieš niečo 2+3. Niektoré hotely ponúkajú rodinné izby, tam by ste to možno dostali, keďže máte ešte malé deti. Ja ti môžem poradiť iba ak z Egypta super hotel pre deti Akassia s obrovským aquaparkom a super šnorchlovaním - pre deti aj lagúna, kde možu pozorovať rybicky.( ak neplánujete chodiť po meste a stačí vám areál hotela) Mám pocit, že tam majú ponuky aj rodinné izby 2+3. Pozri Funtazie Club Calimera Akassia Swiss Resort, našla som to cez Fischer, tam majú aj rodinnú izbu a hotel je fakt úžasný.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod Rena 20 Dec 2012, 11:44

čauko,ak by si nechcel letieť...tak v Chorvástku má hotel Neptun v Tučepi s AI rodinné izby 2+3 , kde sú deti do 14 rokov grátis :)
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Odoslaťod Marián 23 Dec 2012, 22:24

Vďaka za odpovede aj keď ste mi ani trocha nepomohli.
Rena čo sa týka cesty napisal som že letecky takže Chorvátsko asi nie aj keď to je jedna z možností isť autom lebo u mojích troch deťoch sa bojím ísť autobusom.
Jaja čo sa týka tvojej ponuky to by bolo pekné keby som na to mal, ponuky som našiel a nebola možnosť 2+3.
ináč s azurom som bol naposledy na 11 dní a bolo to dosť málo,
takže doplňam kritériá a dĺžku 11 a viac dní a aby som sa zmestil do 2000€
máte ešte nejaké nápady???
Marián
Dovolenkár

Založený: 26 Jún 2009, 08:17

Odoslaťod jaja1 24 Dec 2012, 12:44

Marian, tak do 2000€ za viac ako 11 dni to nevidim realne ... ved len ked ratam letiskove poplatky 5X 160€= 800€ ( tie zaplatit musis za kazdu osobu). Takze ti na dovolenky + poistky zvysi 1200€. Aj keby si zohnal 2 deti za 99€ a tretie ti prirataju za nejaku pausalnu sumu cca300€ potrebujes doplatit rodinnu izbu + cca 120€ poistky zvysi ti 580€ na 2 dospelych. Za taku cenu ( 290€ na osobu) dovolenku ani na tyzden letecky nezozenies. Tak asi budes musiet zlavnit zo svojich narokov, alebo sa spoliehat na to, ze sa ti mimo sezony podari zohnat nejaky lastik.
Pripadne skus este pozriet polske cestovky, ak ti nerobi problem cestovat do Katovic, viem, ze na inych forach ludia pisali, ze maju celkom dobre ceny. Ja som pozerala aj rakuske aj nase, nase ma vysli v sezone lacnejsie na first ako cez rakusanov, cez polske som si preratavala nas hotel dodatocne, vysiel by ma na 15 dni za to, co u nas vyjde za 12 dni, len ja to mam do Polska daleko.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod Rena 24 Dec 2012, 15:14

..súhlasím s jajou1...za 2000e asi ťažko letecky ... :(
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Naspäť na CK - Hotely a destinácie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.