Fórum o dovolenkách • - Korfu cez CK Alextour

Korfu cez CK Alextour

Vaše skúsenosti a zážitky so službami a kvalitou ponúkaných zájazdov konkrétnych CK

Moderátor: AJKA

Korfu cez CK Alextour

Odoslaťod anka 28 Máj 2007, 07:54

ahojte vospolok, v záchvate lakomstva a vidiny lacnej dovolenky sme si zaplatili neuveriteľne lacný LM zájazd na Korfu, Agios Georgios, studio Janjis v termíne 10.-17.6. keďže na nete neviem nájsť dosť informácií, prosím tých, ktorí boli s touto CK na Korfu, nech mi napíšu "hodnotenie" :) a vlastné postrehy.
dosť ma zaujíma aj letecká preprava z BA na Korfu, kedy sa odlieta, či boli problémy a tak...srdečná vď aka
8) :lol:
Obrázok používateľa
anka
Dovolenkár

Založený: 21 Aug 2006, 15:41

jedna znama

Odoslaťod Danuska 28 Máj 2007, 18:50

s nimi bola na Korfu pred 4 rokmi, a bola velmi nahnevana, vsetko bolo hrozne, ubytovanie v pivnici, hrozna strava,...
takze vela stastia, snad to budes mat lepsie
Obrázok používateľa
Danuska
Cestovateľ

Založený: 26 Apr 2007, 17:13

Odoslaťod anka 28 Máj 2007, 19:04

ďakujem za info :) ...a kde bývala, nevieš? to ubytko ma dosť zaujíma... o stravu sa nebojím, milujeme grécku kuchyňu, takže sa budeme stravovať v reštauráciách...a dnes som sa dozvedela, že letíme so sky europe, odlet 10.6. o tretej ráno, čo ma dosť rozladilo...trčať v noci na letisku :( nepatrí k mojim obľúbeným činnostiam :cry:
Obrázok používateľa
anka
Dovolenkár

Odoslaťod Danuska 28 Máj 2007, 20:41

neviem, kde bola, uz si to napamatam, kazdopadne na Korfu som bola aj ja a bolo tam super, ale my sme boli s Kartagom
ten odlet, to je silna kava :(
Obrázok používateľa
Danuska
Cestovateľ

Založený: 26 Apr 2007, 17:13

Korfu cez Alex tour

Odoslaťod holubv 25 Jún 2007, 21:17

ahoj Anka. :lol:
Tak ako si spokojná po dovolenke s CK Alex tour na Korfu? Ja som bol s rodinou od 17.6.2007 do 24.6.2007 a z mojej strany vládne spokojnosť. :D :lol: Vyšlo počasie,boli strašné horúčavy. Jediné čo by som mohol vytknúť, bolo ubytovanie na kopci, ale dalo sa to zvládnuť.
holubv
Nováčik

Založený: 25 Jún 2007, 21:09

Odoslaťod anka 25 Jún 2007, 21:47

ahoj holubv :lol:
takže pre úplnosť témy pridávam "hodnotenie" keby neboli tie nočné lety tam aspäť, bola by som spokojná na 100% :lol:
ubytko v štúdiách Gongis sme mali sparťanské, vybavené iba tým najnutnejším, ale upratovali každý druhý deň, záhrada okolo domu bola pekne upravená, boli tam hojdacie siete a príjemný chládok, domáci rozprával anglicky, takže sme si pokecali :lol:
tých deklarovaných 150m k moru bolo síce meraných vzdušnou čiarou :D ale aj reálnych ca 300m bolo v pohode :wink:
v reľtauráciách sa dalo najesť za relatívne slušné ceny. najväčšie porcie dávali jednoznačne v reštike Malibu na konci AG a ceny boli veľmi prijateľné.
piesková pláž bola super, počasie vyšlo tiež, delegátku sme ani nepotrebovali. požičali sme si štvorkolku za 20€ na deň a pobehali okolie :lol: dvakrát sme využili bazén v hoteli Golden Sand, je tam nenormálne teplá voda a robia fantastickú ľadovú čokoládu a frapé :D
takže s Alextour aj na budúce...ale musia zmeniť odlety :D
inak, z toho ôsmeho dňa sme boli na území GR iba ca 6 hodín...okolo 7:00 nášho času sme už pristávali v Ivánke. ale v globále bolo VEĽMI DOBRE 8)
Obrázok používateľa
anka
Dovolenkár

KORFU-CK ALEX TOUR

Odoslaťod lukas1 26 Jún 2007, 08:22

ahojte. som rad, ze sa tu otocilo aj nejake to kladne hodnotenie na CK ALEXTOUR.hned som spokojnejsi. koncom jula a zaciatkom augusta idem s nimi aj ja na Korfu-Moraitika, hotel SEA BIRD.Ak by ste mali nahodou nejake info o tomto hoteli, alebo stredisku dajte mi vediet. diki moc. caute
lukas1
Nováčik

Založený: 20 Jún 2007, 08:20

Odoslaťod anka 26 Jún 2007, 09:44

ahoj lukáš,
keďže v Moraitike bol práve tuto turistický kolega :lol: holubv, určite ti niečo podrobnejšie napíše :wink:
ja iba viem, že je v Moraitike pokojné more, a stredisko je veľké a určite aj lacnejšie ako Agios Georgios :roll: Aka budeš chcieť zažiť vlny, požičaj si motorku a prejdi na západné pobrežie 8)
tak si dovolenku uži a nedaj sa znechutiť drobnosťami :)
Obrázok používateľa
anka
Dovolenkár

Odoslaťod keloid 27 Jún 2007, 06:22

Ja som bol s alextourom tiez v moraitike, meno studii si uz nepamatam a bol som spokojny. Ubytovanie bolo ok, bolo cisto a kuchynka bola moderne vybavena. Za tu cenu clovek asi ani necaka ziadny luxus. Inak delegat bol tiez fajn. A co sa tyka vasho odletu skoro rano, to mozete byt predsa iba radi, aspon si to uzijete od prveho dna.
keloid
Nováčik

Založený: 27 Jún 2007, 06:04

Odoslaťod anka 27 Jún 2007, 07:04

ahoj keloid,
so všetkým súhlas, až na ten nočný let :lol: prišlo nás do štúdií o 8:00 asi 8 párov a VŠETCI sme spali do 12-13 hod hod. a o 21:00 bolo zase všade tichúčko, takí sme boli z tej cesty zmorení. niektorí cestovali od poobedia predošlého dňa, takže tá noc bez spánku bola pre nich ozaj krutá :lol:
keď tú cestu porovnám s cestou do BG, konkrétne do Pomoria, je to dosť veľký rozdiel: vyspatá idem v kľude na letisko, o 11:00 je odlet a o 14-15 hod už som na pláži...ale nebudem sa s tebou prieť, každý z nás zvláda cestu inak...takže ja už iba na denné lety, aj za cenu toho, že "stratím" pol dňa dovolenky...aj tak by som ju po príchode prespala :lol:
Obrázok používateľa
anka
Dovolenkár

Re: KORFU-CK ALEX TOUR

Odoslaťod katulili 27 Jún 2007, 12:55

lukas1 napísal:ahojte. som rad, ze sa tu otocilo aj nejake to kladne hodnotenie na CK ALEXTOUR.hned som spokojnejsi. koncom jula a zaciatkom augusta idem s nimi aj ja na Korfu-Moraitika, hotel SEA BIRD.Ak by ste mali nahodou nejake info o tomto hoteli, alebo stredisku dajte mi vediet. diki moc. caute

Bola som v Moraitike asi pred 3-4 rokmi. Bývali sme kúsok od hotela SEA BIRD. Hotel vyzeral pekne, pláž je kúsok. Stredisko Moraitika je veľké, množstvo bchodíkov, taverien a miest na zábavu. Peknú dovolenku! Katulili. :D
katulili
Dovolenkár

Založený: 26 Jún 2007, 20:56

Naspäť na CK - Hotely a destinácie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.