Sharm el naga

Tipy na šnorchlovanie, potápanie, pekné pláže

Moderátor: AJKA

Sharm el naga

Odoslaťod NELINKA 22 Mar 2007, 11:27

Ahojte.
Chcela by som sa spýtať, či náhodou niekto nebol na výlete v Sharm el naga. Našla som už niečo na internete, vraj je to lepšie ako Giftun. A tiež by ma zaujímalo, či neviete, či nejaká cestovka robí tento výlet. Ďakujem
Obrázok používateľa
NELINKA
Dovolenkár

Založený: 22 Jan 2007, 07:25

Re: Sharm el naga

Odoslaťod Jedi99 23 Mar 2007, 00:04

NELINKA napísal:Ahojte.
Chcela by som sa spýtať, či náhodou niekto nebol na výlete v Sharm el naga. Našla som už niečo na internete, vraj je to lepšie ako Giftun. A tiež by ma zaujímalo, či neviete, či nejaká cestovka robí tento výlet. Ďakujem

Ahoj, no tu je jedna zo stranok o tom stredisku, pravdepodobne si to uz nasla aj Ty..
http://www.sharmelnaga.com/new/en/index.php

V hurghade som bol len raz, a urcite nebol v ponuke, aj ked sme pozerali na informacnej tabuli ponuky od roznych cestoviek.... urcite sa vsak da poriesit nieco s domacimi....
pisu ze je to 40km od Hurghady.....

A ak je to menej zname ako Giftun, tak je sanca ze to bude krajsie, lebo je to menej znicene ludmi....

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Ostrovy Červeného mora

Odoslaťod Turista 23 Mar 2007, 09:53

Pre záujemcov o šnorchlovanie na máloznámych ostrovčekoch v Červenom mori sú určené zájazdy typu JACHTA + Hotel. Ide o pobyt 5-6 dní na luxusnej motorovej jachte kat.**** so službami AI. Počas plavby navštívite neobývane a temer neporušené ostrovy: El Tobia, El Erg, Gobal, Robinson, Ras Mohamed kde sa kúpete a potápate. Druhá polovica pobytu je v niektorom z hurghadskych hotelov. Odlety sú z Bratislavy a Košíc na 11 a 12 dní. Cena za zajazd sa pohybuje od 25.000 do 32.000,-SK, v závislosti od kategórie hotela v Hurghade. Prvý odlet je 8.5.
Turista
Mega Cestovateľ

Založený: 07 Dec 2006, 14:53

Re: Turistove prispevky

Odoslaťod jozo 27 Mar 2007, 05:08

[quote="Turista"]Pre záujemcov o šnorchlovanie na máloznámych ostrovčekoch v Červenom mori sú určené zájazdy typu JACHTA + Hotel. Ide o pobyt 5-6 dní na luxusnej motorovej jachte kat.**** so službami AI. Počas plavby navštívite neobývane a temer neporušené ostrovy: El Tobia, El Erg, Gobal, Robinson, Ras Mohamed kde sa kúpete a potápate. Druhá polovica pobytu je v niektorom z hurghadskych hotelov. Odlety sú z Bratislavy a Košíc na 11 a 12 dní. Cena za zajazd sa pohybuje od 25.000 do 32.000,-SK, v závislosti od kategórie hotela v Hurghade. Prvý odlet je 8.5.[/quote]

Turista neviem kto je vacsi vol. Ty za blbosti co produkujes alebo ja, ze som sa nimi riadil. Vzdy som kupoval dovolenky zaciatkom roka. Teraz som zavahal, zacal rozmyslat nad radami Turistu – last moment mi umozni vyssiu zlavu ako skora kupa. Vysledok je peklo v dome. Ked zena nezvladla moje rozhodnutie, isla minuly tyzden zajazd kupit sama. Turista dakujem za ........ rady. 27.6. pojdeme do r... a nie do Turecka s Hydroturom. Vsetky letenky z Kosic maju vypredane. Chod do r... aj so svojimi radami.
jozo
Nováčik

Založený: 09 Mar 2007, 14:14

Re: Turistove prispevky

Odoslaťod Zuzka 27 Mar 2007, 06:26

[Turista neviem kto je vacsi vol. Ty za blbosti co produkujes alebo ja, ze som sa nimi riadil. Vzdy som kupoval dovolenky zaciatkom roka. Teraz som zavahal, zacal rozmyslat nad radami Turistu – last moment mi umozni vyssiu zlavu ako skora kupa. Vysledok je peklo v dome. Ked zena nezvladla moje rozhodnutie, isla minuly tyzden zajazd kupit sama. Turista dakujem za ........ rady. 27.6. pojdeme do r... a nie do Turecka s Hydroturom. Vsetky letenky z Kosic maju vypredane. Chod do r... aj so svojimi radami.[/quote]

Termín 27.6 do Turecka bol vypredaný už v januári! My sme si preto posunuli termín na 16.6. A niekto tu písal, že Hydrotour má veľmi malé zľavy na Last Minute - cca 1000-2000 sk, alebo nemá vôbec zájazdy.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odpoved Jozovi

Odoslaťod Turista 28 Mar 2007, 09:51

Jožo, za to, ze si pod papučou a žena Ti robí doma peklo si môžeš sám. Ke´d si nechcel čakať na Last moment, mal si kupovať First Moment. Nikto Ti nebránil.
A už by si mohol prestať vypisovať tie Tvoje chorobné príspevky aj an fórum, s ktorým vôbec nesúvisia.
Turista
Mega Cestovateľ

Založený: 07 Dec 2006, 14:53

Turista + jeho prispevky

Odoslaťod jozo 29 Mar 2007, 17:40

[quote="Turista"]Jožo, za to, ze si pod papučou a žena Ti robí doma peklo si môžeš sám. Ke´d si nechcel čakať na Last moment, mal si kupovať First Moment. Nikto Ti nebránil.
A už by si mohol prestať vypisovať tie Tvoje chorobné príspevky aj an fórum, s ktorým vôbec nesúvisia.[/quote]

Turista, zrazu su ti First Moment dobre?
Preco sa Ti nepaci, ked niekto napise ako dopadol preto ze posluchol Tvoje nabubrele rady?
V sumare - chorobna je Tvoja reakcia, nie moje varovanie.

Oznamenie a sucasne varovanie ako som dopadol po riadeni sa Tvojou radou je uzitocne v kazdej oblasti tohto fora.

K uvodu Tvojho prejavu: Turista, len neandertalec pohrda v 21. storoci zenami ako Ty.
jozo
Nováčik

Založený: 09 Mar 2007, 14:14

To: Nelinka

Odoslaťod Tunisanka 25 Apr 2007, 12:33

Byli jsme začátkem dubna v Hurghadě s Čedokem a průvodkyně nám na místě nabízela zájezd do Sharm El Naga, který jsme ale nevyužili, dnes po prohlédnutí jejich webu toho docela lituji.
Tunisanka
Nováčik

Založený: 17 Apr 2007, 14:07

Re: Sharm el naga

Odoslaťod Uvina 30 Jún 2010, 12:28

Dobry den, ja som bola na vylete aj na Giftune aj v Sharm el Naga. Ta plaz je neporovnatelne lepsia. Je tam pozvolny vstup do mora, pricom koralove utesy su asi 10 m od brehu, okolo nich je natiahnute lano, takze sa vyborne snorchluje, lebo sa da pridrziavat. a je tam strasne vela ryb. Videla som dokonca aj malu raju. ODPORUCAM!!!!
Uvina
Nováčik

Založený: 30 Jún 2010, 12:16

Naspäť na More v Egypte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.