Ktory hotel v Hurghade ma NAJLEPSI KORALOVY UTES ?

Tipy na šnorchlovanie, potápanie, pekné pláže

Moderátor: AJKA

Re: Koralový útes

Odoslaťod Jedi99 10 Aug 2007, 13:56

Dagmar napísal:[No snad tych delfinov stretnete :) ,ked sme boli teraz s Mirkovcami na mori, prisla tam skupinka asi 10-15 delfinov, bolo to nadherne.My sme uz boli prave na lodi, ze ideme dalej, ale 3 ludom z vedlajsej lode sa podarilo doplavat az k nim a normalne s nimi poplavali :D .strasne sme im zavideli, chalani hovorili, ze takto normalne si nechaju prist ludi k sebe, iba nedovolia aby sa ich dotkli.Tak budem drzat paste,nech aj vam to vyjde :) :)

tak nakoniec sme delfinov videli aj z lode a aj ked sme boli asi v 10-12 metrovej hlbke pod vodou :)

http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?&al=3778783 tu je jeden zaber podvodny..

a ten zaber z lode musim este nahodit do albumu :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Re: Ktory hotel v Hurghade ma NAJLEPSI KORALOVY UTES ?

Odoslaťod sedka 08 Júl 2008, 17:48

Jedi99 napísal:Rad by som sa podla toho zariadil a zvoli si ten hotel kde by sa fakt skvele snorchlovalo.
Zvykli sme si na to s mojou drahou :) v Sharme, kde sme mali krasne utesy. V Hurghade sme boli uz davnejsie a fakt je to ovela lepsie v Sharme....

Tento rok by sme si radi spravili potapacsky kurz a zatial podla kontakotv a vybavovania to asi bude v Hurghade, cize radi by sme nasli nejaky hotel 4 alebo 5 hviezdickovy s peknym utesom...

Pozname viacmenej len oblast Palma de Mirette a Sunrise Palacio, kde sme boli....

vopred vdaka za akekolvek postrehy a poznaky, a ak ma niekto fotky z utesu tak super :)

Marek

Ahoj, ja ti vrelo odporúčam Hotel Empire Triton....keď prídeš na pláž k hotelu empire triton beacg má nádherné koralové útesy, podmorský svet úplne super.
sedka
Nováčik

Založený: 31 Mar 2008, 18:31

Re: Ktory hotel v Hurghade ma NAJLEPSI KORALOVY UTES ?

Odoslaťod Jedi99 11 Júl 2008, 07:40

sedka napísal:
Jedi99 napísal:Rad by som sa podla toho zariadil a zvoli si ten hotel kde by sa fakt skvele snorchlovalo.
Zvykli sme si na to s mojou drahou :) v Sharme, kde sme mali krasne utesy. V Hurghade sme boli uz davnejsie a fakt je to ovela lepsie v Sharme....

Tento rok by sme si radi spravili potapacsky kurz a zatial podla kontakotv a vybavovania to asi bude v Hurghade, cize radi by sme nasli nejaky hotel 4 alebo 5 hviezdickovy s peknym utesom...

Pozname viacmenej len oblast Palma de Mirette a Sunrise Palacio, kde sme boli....

vopred vdaka za akekolvek postrehy a poznaky, a ak ma niekto fotky z utesu tak super :)

Marek

Ahoj, ja ti vrelo odporúčam Hotel Empire Triton....keď prídeš na pláž k hotelu empire triton beacg má nádherné koralové útesy, podmorský svet úplne super.

dakujem za info :)
si vytiahla straaaaaaasne staru otazku :) takmer dvojrocnu :)

prave vcera sme sa vratili s ARABIA AZUR, mozem odporucat, aj hotel, aj plaz, aj utes !!
vo vsetkom tromfol dvojnasobvne minulorocny pobyt v HILTON LONG BEACH....

na utese sme mali prestro : raje, mureny, chobotnica, a zopar dalsich nie velmi standartnych obyvatelov utesov, nazvy si musim upresnit :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Andrejka 11 Júl 2008, 07:53

To som rada, že sa Vám v Arabii tak páčilo, no a ja som mala výhrady, ale to bol náš prvý pobyt v Egypte a asi na ich pomery je to fakt veľmi dobrý hotel. Hlavne ma teší, že ten útes sa vám tak páčil, tak na šnorchlovanie som si vybrala dobre. teda keď to vy viete porovnať so Sharmom a v Egypte ste už boli vo viacerých hoteloch.
Obrázok používateľa
Andrejka
Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 21:08

Odoslaťod Jedi99 15 Júl 2008, 15:48

Andrejka napísal:To som rada, že sa Vám v Arabii tak páčilo, no a ja som mala výhrady, ale to bol náš prvý pobyt v Egypte a asi na ich pomery je to fakt veľmi dobrý hotel. Hlavne ma teší, že ten útes sa vám tak páčil, tak na šnorchlovanie som si vybrala dobre. teda keď to vy viete porovnať so Sharmom a v Egypte ste už boli vo viacerých hoteloch.

prve fotky som uz nahodil :) posnazim sa aj dalsie ak cas dovoli :)

pa
Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Predchádzajúca

Naspäť na More v Egypte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.