najnovšie fotky 2007 / Hurghada / Hilton Long Beach

Tipy na šnorchlovanie, potápanie, pekné pláže

Moderátor: AJKA

najnovšie fotky 2007 / Hurghada / Hilton Long Beach

Odoslaťod Jedi99 30 Jún 2007, 18:41

Zdravim :)

tak opat sme v krutej realite :) po dovolenke :(
tu je niekolko novych albumov, priebezne este nejake doplnim.....

2007 Egypt / Hurghada / diving Open water diving course :)
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=d ... al=3772976

2007 Egypt / Hurghada / underwater red sea wonders :)
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=d ... al=3778783

2007 Egypt / Hilton Long Beach REEF malý útes pri hoteli Hilton Long Beach
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=d ... al=3791721

pridam este aj hotel, plaz, atd... :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod Veronca 02 Júl 2007, 09:10

No Marek, krasne fotky, GRATULUJEM KU KRASNYM ULOVKOM :D najviac ma potesili tie z Hiltonu, to vies - moj oblubeny hotel :wink: ale nikde som na nich nevidela Nema, co sa odtial odstahoval :? ??? dufam, ze nie :D
Obrázok používateľa
Veronca
Nováčik

Založený: 16 Aug 2006, 05:58

Odoslaťod Jedi99 02 Júl 2007, 10:21

Veronca napísal:No Marek, krasne fotky, GRATULUJEM KU KRASNYM ULOVKOM :D najviac ma potesili tie z Hiltonu, to vies - moj oblubeny hotel :wink: ale nikde som na nich nevidela Nema, co sa odtial odstahoval :? ??? dufam, ze nie :D

ahaaaaaaaa hiltonacka :) hehe ;)
joj nemov mam kopec, to asi spravim jeden album osve len o nemovi :)
boli dve velke sasanky, jedna na dne, jedna asi v polovicke utesu, tam boli v ponom pocte cize dvaja na kazdu sasanku :) pri tej druhej sasanke taky potmavsi az do hneda, a potom som este objavil jednu sasanku asi o 20m dalej, a potom jedneho malickeho nema uplne na konci utesu...

a bol som aj za utesom, nebolo to take tmave ako si spominala :) neklesa to prudko dolu, asi do takych 20metrov maximalne, a pieskove dne to osvetlovalo takze v pohode :) aj ked clovek mal rozne pocity ;) kedze to uz bolo na otvorenom mori :) a kazdu chvilu prefrcala lod :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Veronca 02 Júl 2007, 10:28

Jeeeeejda, tak tolkych som tam nevidela ani ja :D si to tam riadne preskumal... ja som zvonku koralu nebola, lebo ja bojiiiiiiiiiiiiiiiiiim, takze moje info bolo len sprostredkovane, vies? preto mozno jemne odchylky :wink: ale fajn ze ta netrafila nejaka lod, ked si sa noril zvonku. To tam predtym nebyvalo, chodila iba ta jedna, co malo diving centrum priamo z hotela...
Obrázok používateľa
Veronca
Nováčik

Založený: 16 Aug 2006, 05:58

Odoslaťod Jedi99 02 Júl 2007, 15:59

Veronca napísal:Jeeeeejda, tak tolkych som tam nevidela ani ja :D si to tam riadne preskumal... ja som zvonku koralu nebola, lebo ja bojiiiiiiiiiiiiiiiiiim, takze moje info bolo len sprostredkovane, vies? preto mozno jemne odchylky :wink: ale fajn ze ta netrafila nejaka lod, ked si sa noril zvonku. To tam predtym nebyvalo, chodila iba ta jedna, co malo diving centrum priamo z hotela...

no zvonku by ma ziadna netrafila, tie chodili dalej, ale k mólu to bolo niekolko krat za den s tymi lodami, a prechadzali dost blizko okolo miesta kde koncil utes..... on potom pokracoval dalej do prava a do lava dolu postupne do hlbociny ;) :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

ako sa vám páči v HLB ?

Odoslaťod Rena 04 Júl 2007, 16:53

čauko,
práve dnes sme sa vrátili s rodinkou z HLB.A musím povedať,že som bola z hotela maximálne sklamaná :( .Ešte,že sme ho kupovali na LM,pretože ak by som mala za pobyt v tomto hoteli zaplatiť 20.000.- ,tak by ma ....
Ubytko 3+,strava 3 - asi toľko si tento hotel podľa mňa zaslúži.Možno z Vášho podmorského pohľadu je tam more super,ale pre rodiny s deťmi nevhodné.Asi preto 80 % dovolenkárov leží celý deň pri bazénoch.Za celý pobyt som nevidela,že by sa niekto o pláž staral-celkovo je neupravená.Jedno viem určite-do tohoto hotela ma už nikto nedostane.....
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Re: ako sa vám páči v HLB ?

Odoslaťod Jedi99 04 Júl 2007, 20:17

Rena napísal:čauko,
práve dnes sme sa vrátili s rodinkou z HLB.A musím povedať,že som bola z hotela maximálne sklamaná :( .Ešte,že sme ho kupovali na LM,pretože ak by som mala za pobyt v tomto hoteli zaplatiť 20.000.- ,tak by ma ....
Ubytko 3+,strava 3 - asi toľko si tento hotel podľa mňa zaslúži.Možno z Vášho podmorského pohľadu je tam more super,ale pre rodiny s deťmi nevhodné.Asi preto 80 % dovolenkárov leží celý deň pri bazénoch.Za celý pobyt som nevidela,že by sa niekto o pláž staral-celkovo je neupravená.Jedno viem určite-do tohoto hotela ma už nikto nedostane.....

Ahoj Rena,

uprimne povedane dost s Tebou suhlasim ak porovnavam s hotelmi kde sme boli po minule roky...
neviem preco ale zda sa ze v Hurghade su vseobecne asi mensie izby ako v Sharme...., o vzdialenostiach v ramci Hiltonu radsej pomlcim :) vedeli sme o nich ale je to dost odveci ak chytis izbu v poslednom alebo predposlednom rade :(

plaz hmm, no isli sme tam hlavne koli potapaniu cize plaz ako taka pre nas nehrala hlavny doraz, skor o to ci tam bude koralovy utes alebo nie, pretoze bez neho by sme tam ani nesli... :) :)
laguny a casti plaze do pol pasa to nieje pre nas :) ale jasne je ze kazdy ma nejake ine priority... proste nam treba plaz kde sa z mola ide priamo k utesu, tak ako drviva vacsina hotelov v Sharme. Cize pre tych co chcu pekny pristup k moru je to idealne v Hiltone. Co sa tyka cistoty vecer sme par krat videli ze ju cistili, vacsinou sme boli uplne na pravo na konci pri ceste smerom k molu...

no strava sklamala aj nas, asi nas zhyckali v Sharme, kde v Tropicane bola minimalne 2-3x vacsia pestrost a vyber, a nie vsetko dookola a maly vyber hmm, chutit chutilo to ano, len ten vyber :)

no dost kritiky..... bolo dost pozitivnych zazitkov :) skusim pridat par albumov z plaze a hotela, aby ma tu neukamenovali :) ze ako len negativa pisem......

Marek
Naposledy upravil Jedi99 dňa 05 Júl 2007, 14:11, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

pre jediho

Odoslaťod Rena 05 Júl 2007, 07:32

čauko,
som rada,že aspoň niekomu okrem nás sa v HLB až tak veľmi nepáčilo.Pretože všade som čítala aký je tento hotel super.Už som myslela,že som asi bola v inom hoteli ako ostatní :shock: .
Určite si nabudúce vyberiem iný hotel,nie tento kolos ....
Ale nechcem sa tu rozpisovať o hoteli,sem to nepatrí...Fotečky máš užasné,prajem Ti ešte veľa takých krásných záberov :lol:
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Re: pre jediho

Odoslaťod Jedi99 05 Júl 2007, 23:23

Rena napísal:čauko,
som rada,že aspoň niekomu okrem nás sa v HLB až tak veľmi nepáčilo.Pretože všade som čítala aký je tento hotel super.Už som myslela,že som asi bola v inom hoteli ako ostatní :shock: .
Určite si nabudúce vyberiem iný hotel,nie tento kolos ....
Ale nechcem sa tu rozpisovať o hoteli,sem to nepatrí...Fotečky máš užasné,prajem Ti ešte veľa takých krásných záberov :lol:

dakujem :)

Rena, kludne pis vsetky zazitky aj v tejto teme, ved kazdy ma svoj nazor, svoje naroky a svoj pohlad na poskytovane sluzby...

tak prikladam opat zopar fotiek, trosku plazovej romantiky :)

http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=7 ... al=3840924

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Naspäť na More v Egypte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.