potapanie v Egypte

Tipy na šnorchlovanie, potápanie, pekné pláže

Moderátor: AJKA

Re: Giftun nebo Mahmaya

Odoslaťod Jedi99 10 Aug 2007, 13:52

Misule napísal:Ahoj všichni, potřebovala bych poradit :) V červnu jedu s Fischerem do Egypta a chtěla bych jet na šnorchlovací výlet - nabízí Giftun asi za 22 usd a ostrov Mahmaya za 60 usd. Na Giftunu už jsem byla, ale hodně foukalo a nic moc jsem z výletu neměla, takže ani nevím, jaké to tam je :cry: tak bych docela zkusila Mahmayu.... jenže ta cena je dost vysoká a zajímá mě, jestli se to oproti Giftunu vyplatí. Jaké je tam šnorchlování?

Předem díky za odpověď

no ked sme boli teraz v Hurgahde, vsimol som si doste vela propagacie na Mahmayu hmm, ale vraj je to druha polovica ostrova Giftun :) iny majitel, vyssia cena hmm, nechcem si vymyslat, tak nam to bolo tlmocene, mozno tam niekto bol a bude vediet potvrdit ci je to naozaj tak :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod bralo 01 Sep 2007, 07:44

Jedi99 napísal:
AJKA napísal:
Jedi99 napísal:
P.S. priznam sa necital som pravidla, ako je to s obrazkami, mozem sem dat link na fotku ?

no jasne kludne daj link pripadne sem nejake vloz cez Add image to post, som zvedava na tvoje ulovky :shock:

Obrázok

tak tu je blizke stretnutie s MANTOU VELKOU........... tazky adrenalin, rozpatie 3m, 15m od mola ;)
potom skor sem tam linky na galerie..... nieto tolko casu na uploadovanie obrazkov ktore su uz niekde ulozene......

Marek

Pekny zaber, ale upresnim, ze to nie je Manta ray ale Eagle ray. Nic to nemeni na hlbke zazitku, najma v Sharme nie su plache a neutekaju hned prec.
bralo
Nováčik

Založený: 01 Sep 2007, 07:40

levné potápění a šnorchlování - Hurghada

Odoslaťod pajuse 05 Sep 2007, 07:54

Už to mám za pár:-) 11.9.2007 odlítáme do Hurghady. Byla jsem tam již 8krát a mám kontakty v jednom diving centru. Pokud máte zájem o super levné potápění a šnorchlování a navíc jedete ve stejném termínu jako já, tak se ozvěte na meil. Můžeme se domluvit a vyrazit spolu.E-mail: pajuse@centrum.cz :lol:
pajuse
Nováčik

Založený: 05 Sep 2006, 08:26

Odoslaťod Jedi99 05 Sep 2007, 18:40

bralo napísal:
Jedi99 napísal:
AJKA napísal:
Jedi99 napísal:
P.S. priznam sa necital som pravidla, ako je to s obrazkami, mozem sem dat link na fotku ?

no jasne kludne daj link pripadne sem nejake vloz cez Add image to post, som zvedava na tvoje ulovky :shock:

Obrázok

tak tu je blizke stretnutie s MANTOU VELKOU........... tazky adrenalin, rozpatie 3m, 15m od mola ;)
potom skor sem tam linky na galerie..... nieto tolko casu na uploadovanie obrazkov ktore su uz niekde ulozene......

Marek

Pekny zaber, ale upresnim, ze to nie je Manta ray ale Eagle ray. Nic to nemeni na hlbke zazitku, najma v Sharme nie su plache a neutekaju hned prec.

Ahoj bralo :)

Dakujem za upresnenie ale nemas pravdu, Eagle ray to urcite nieje....

MANTA RAY
http://en.wikipedia.org/wiki/Manta_ray

EAGLE RAY
http://en.wikipedia.org/wiki/Eagle_ray

Manta ray sa zivi hlavne planktonom, larvami ryb a podobne, a Eagle ray sa zivi slimakmi, muslami a podobne a ma velmi silne zuby..

obrazky MANTA RAY
http://images.google.com/images?sourcei ... a=N&tab=wi

obrazky EAGLE RAY
http://images.google.com/images?sourcei ... a=N&tab=wi

ako sam mozes posudit podla obrazov, dost podstatne sa lisia..

ahoj
Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Re: levné potápění a šnorchlování - Hurghada

Odoslaťod Jedi99 05 Sep 2007, 18:42

pajuse napísal:Už to mám za pár:-) 11.9.2007 odlítáme do Hurghady. Byla jsem tam již 8krát a mám kontakty v jednom diving centru. Pokud máte zájem o super levné potápění a šnorchlování a navíc jedete ve stejném termínu jako já, tak se ozvěte na meil. Můžeme se domluvit a vyrazit spolu.E-mail: pajuse@centrum.cz :lol:

joj ale Ti uprimne zavidim :) v tomto uplakanom a studenom pocasi by som tam hned UTIEKOL :)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Predchádzajúca

Naspäť na More v Egypte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.