potapanie v Egypte

Tipy na šnorchlovanie, potápanie, pekné pláže

Moderátor: AJKA

Odoslaťod Jedi99 28 Aug 2006, 19:35

koky napísal:
Jedi99 napísal:koky pisal si nieco >? nejako Ti nevysla odpoved ?!
=====================================

a prave pozeram ze si odpisal tam naspodku :) len som to nevidel xixi,
tak som rad ze pomohla hehe

Marek

Tvrdý alkohol jja tam používam akoliek. Ešte sa nestalo aby som schytal faraonovu pomstu. Moja polovicka to neuznáva a preto je tam stále na liekoch :P. Naposledy som skúsil dokonca aj kávu v jednom klenotníctve, ochutnal som aj domáce jedlo, no a nestalo sa nič. Slivovica je slivovica.

tak si jeden z velmi mala ktoremu pomaha slivovica,... bezne bez sance ziaden alkohol nepomoze........ :)
mas skor odolny metabolizmus :) a antinal a drotazid to istia u mna ;) nie vzdy je potrebny ;) mozno uz nacase aby sa aj moj organizmus prisposobil ;)

ale zase tej ich vody mas sancu ze sa napijes v bazene ani nevies kedy ;) to by si musel plavat v slivovici ;) xixi

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod koky 28 Aug 2006, 19:43

Jeddi 99, založil som novú tému na info, téma faraonova pomsat. Inak keď môj strýko umrel týždeň horel v krematóriu vieš prečo? Odpíš na faraonovu pomstu, lebo toto je téma na potápanie. Nieže by sa v slivovici nedalo potápať. Môj strýko to skúsil a utopil sa nvej :lol: to máš aj odpoveď na tú mojo otásku...
koky
Dovolenkár

Založený: 23 Aug 2006, 21:39

Odoslaťod ička 30 Aug 2006, 08:55

Mňa v jednom obchode ponúkli čajom s mliekom....no a nič :roll: . Ale alkohol ako liek treba nosiť do všetkých oblastí kde dovolenkujeme. Istota je istota, črievka treba pomastiť, aby neboli v šoku, keď príde nejaký neznámy bacil :evil: . Nehreje vás v tom Egypte v zime slivovička? Ja keď si dám 52% tak mi je teplo aj v Tatrách! :lol:
ička
Nováčik

Založený: 21 Aug 2006, 15:10

Odoslaťod koky 30 Aug 2006, 22:28

ička napísal:Mňa v jednom obchode ponúkli čajom s mliekom....no a nič :roll: . Ale alkohol ako liek treba nosiť do všetkých oblastí kde dovolenkujeme. Istota je istota, črievka treba pomastiť, aby neboli v šoku, keď príde nejaký neznámy bacil :evil: . Nehreje vás v tom Egypte v zime slivovička? Ja keď si dám 52% tak mi je teplo aj v Tatrách! :lol:

Tá zohreja aj unás na záhorí. NIe tá slivovica nás nehreje. Ono neviem, ale asi nás hreje v tom januári ten pocit, že človek ušiel stých -20C do +28C. Verte ako dobre znesiete ten pocit a ko vás pot zaleje keď kamarát sa sekne v tel.čísle a pošle vám smm v znení p. Doležal, kedy nám konečne niekto odhrnie v dúbravke to parkovisko od toho snehu.... A odpoveď p. Slo.. neslopte tu v Hurghade ešte zatial mesneží, ak sa tak stane v prov rade si odhrnieme parkoviská tu a potom v Dúbravke... :P
koky
Dovolenkár

Odoslaťod Jedi99 03 Sep 2006, 19:28

koky napísal:
ička napísal:Mňa v jednom obchode ponúkli čajom s mliekom....no a nič :roll: . Ale alkohol ako liek treba nosiť do všetkých oblastí kde dovolenkujeme. Istota je istota, črievka treba pomastiť, aby neboli v šoku, keď príde nejaký neznámy bacil :evil: . Nehreje vás v tom Egypte v zime slivovička? Ja keď si dám 52% tak mi je teplo aj v Tatrách! :lol:

Tá zohreja aj unás na záhorí. NIe tá slivovica nás nehreje. Ono neviem, ale asi nás hreje v tom januári ten pocit, že človek ušiel stých -20C do +28C. Verte ako dobre znesiete ten pocit a ko vás pot zaleje keď kamarát sa sekne v tel.čísle a pošle vám smm v znení p. Doležal, kedy nám konečne niekto odhrnie v dúbravke to parkovisko od toho snehu.... A odpoveď p. Slo.. neslopte tu v Hurghade ešte zatial mesneží, ak sa tak stane v prov rade si odhrnieme parkoviská tu a potom v Dúbravke... :P

pekne pekne :) takto si utahovat s uzimenych dubravkarov ;) xixi

ako teplotny sok to moze byt fakt vacsi z -20 do +28 to je pravda....... predsa je to len vacsi rozdiel ako ked ides v lete u nas od +25+35 a prides a tam je +38+50 ako kde....... ale predsa len ina vlhkost vzduchu sa prejavi viac v lete ako v zime ;)

uz som ticho, lebo mam pocit ze az velmi obhajujem letne pobyty v egypte....... :)

Marek
Naposledy upravil Jedi99 dňa 04 Sep 2006, 07:26, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Odoslaťod koky 04 Sep 2006, 05:35

Leto je leto, ale v egypte je krásne vkaždom obdobý!
koky
Dovolenkár

Odoslaťod Jedi99 04 Sep 2006, 07:37

koky napísal:Leto je leto, ale v egypte je krásne vkaždom období!

to ano to mas pravdu, a mozno som priliz zatazeny na leto, a mam pocit ze si nechcem zmenit moju predstavu o EGYPTE ako takom, proste asi si ho chcem pametam ako horucu exoticku destinaciu ;)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

kamarati australskeho nema :)

Odoslaťod Jedi99 04 Sep 2006, 07:47

ObrázokObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Re: kamarati australskeho nema :)

Odoslaťod koky 04 Sep 2006, 10:16

Jedi99 napísal:ObrázokObrázokObrázok

Krásne foto!!!
koky
Dovolenkár

Super potápění

Odoslaťod pajuse 05 Sep 2006, 08:27

Ahoj všem. 11.09.letíme do Hurghady. Kdyby měl někdo zájem o super šnorchlování a potápění za exkluzivní cenu, ať se ozve. Jedeme na 15 dnů a potápět se jezdíme přes nám již dobře známé diving centrum několikrát za pobyt. Můj meil je pajuse@centrum.cz. PS: Je to na Vás, ale věřím, že lepší cenu nedostanete.
pajuse
Nováčik

Založený: 05 Sep 2006, 08:26

Odoslaťod ička 05 Sep 2006, 11:09

Krásny pobyt prajem a v kútiku duše závidím. :?
ička
Nováčik

Založený: 21 Aug 2006, 15:10

Odoslaťod Dadulka 05 Sep 2006, 14:22

Také přeji krásné zážitky a závidím z celého srdce :oops: ne jenom v koutku duše, hned bych jela také, ach jo :cry: ..tak snad příště, šťastný let :wink:
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

linky pre EL :)

Odoslaťod Jedi99 10 Sep 2006, 19:48

Ahoj EL ;)

tak tu je tych par liniek pre Teba a Tvojho potapaca :)
niektore s tych fotiek su uz tu v tejto teme.... niektore nie.......
albumov budem robit viac......... ale fotiek za posledne 4 roky je niekolko tisic....

Marek

2006 Egypt / Sharm / MANTA RAY & MURENA
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?&al=1426884

2006 Egypt / Sharm / UNDERWATER
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?&al=1457514

2006 Egypt / Sharm / UNDERWATER 2
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?&al=1538056

2005 Egypt / Sharm / underwater
http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?&al=628709
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Giftun nebo Mahmaya

Odoslaťod Misule 18 Jan 2007, 07:08

Ahoj všichni, potřebovala bych poradit :) V červnu jedu s Fischerem do Egypta a chtěla bych jet na šnorchlovací výlet - nabízí Giftun asi za 22 usd a ostrov Mahmaya za 60 usd. Na Giftunu už jsem byla, ale hodně foukalo a nic moc jsem z výletu neměla, takže ani nevím, jaké to tam je :cry: tak bych docela zkusila Mahmayu.... jenže ta cena je dost vysoká a zajímá mě, jestli se to oproti Giftunu vyplatí. Jaké je tam šnorchlování?

Předem díky za odpověď
Misule
Nováčik

Založený: 18 Jan 2007, 07:04

Odoslaťod pajuse 21 Apr 2007, 17:14

Ahojky všem a obzvlášť těm,kteří budou v Egyptě (Hurghada) v období 1.5.-15.5.2007 a mají zájem o skvělé potápění a šnorchlování za super ceny a na nejlepších místech v Hurghadě.Je to vhodné i pro ty,kteří s tímto nemají žádné zkušenosti.Jezdí se na celodenní výlety lodí právě spojené se šnorchlováním a potápěním za poloviční ceny.Vždy když letím do Egypta,trávím polovinu času právě na těchto výletech.Jestli máš zájem,o bližší informace,tak se ozvi na meil pajuse@centrum.cz.
pajuse
Nováčik

Založený: 05 Sep 2006, 08:26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na More v Egypte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.