set na šnorchlovanie

Tipy na šnorchlovanie, potápanie, pekné pláže

Moderátor: AJKA

set na šnorchlovanie

Odoslaťod emaus 09 Feb 2013, 14:41

Ahojte všetci :)

Cez leto ideme s priateľmi do Egypta na loď. Oni sa budú potápať a ja keďže nemám odvahu sa budem šnorchlovať.
Vybrala som si aj jeden set, no neviem či som zvolila správne. Sú v ňom remienkové plutvy. Vedel by mi niekto poradiť či sú remienkové plutvy dobrá varianta alebo či mám radšej hľadať plutvy s celou pätou?

ďakujem :)
emaus
Nováčik

Založený: 06 Feb 2013, 20:57

Re: set na šnorchlovanie

Odoslaťod jaja1 10 Feb 2013, 12:16

Ked nikto neodpoveda, tak aspon moja skusenost. S manzelom len snorchlujeme. Doteraz sme mali plutvy s celym chodidlom. Tento rok sme si kupili set, je tam sice spodna cast cela, takze pata stoji na nej, ale dookola nohy je len remienok. Kym nejdes chodit po skalach a zemi ( nedajboze stupit na nieco), len snorchlovat z lode, kde sa nikde nepostavis, tak je to, podla mna jedno, ale ak planujes ist do vody z brehu, tak aspon ja som sa citila istejsie v tych "papuckovych", lebo som mala chranene aj boky noh okolo paty. V tych s remienkom sice zospodu nic nehrozi, ale trosku to smykne a uz je nieco v nohe. A v EG nikdy nevies, na co stupis. Takze ja sa v lete vraciam k mojim osvedcenym celochodidlovym. Pripadne do tych remienkovych obut este topanky do vody.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod Marika369 10 Feb 2013, 17:10

Ja som si remienkové plutvy kupila, nemusíš sa toho báť, je úplne v poho. Ja som ich zohnala na plutvy.sk a som s nimi spokojná 8)
Marika369
Nováčik

Založený: 10 Feb 2013, 11:57

Odoslaťod emaus 11 Feb 2013, 12:32

ďakujem za informácie a rady :)
pozerala som aj tú stránku kde si kúpila plutvy. Páči sa mi, tak tam napíšem a uvidím čo mi odporučia.
emaus
Nováčik

Založený: 06 Feb 2013, 20:57

Naspäť na More v Egypte

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.