Fórum o dovolenkách • - Láska v Egypte ....

Láska v Egypte ....

Turisticky atraktívne miesta, Národné parky, Historické mestá,
Architektúra, Kúpelné mestá, Pamiatky

Moderátor: AJKA

Re: Láska v Egypte ....

Odoslaťod sedka 31 Aug 2008, 22:11

Katy2 napísal:Zaslal: Ut Aug 19, 2008 6:15 pm

keby som zakazdym, ked som pocula vetu "on taky nie je" dostala korunacku, bol by zo mna pomaly milionar
"letne lasky" patria k dovolenke a spolu s fotkami je dobre ich "zalozit do suflika" a obcas si nostalgicky spomenut - ale to je asi tak vsetko - hlavne, ked vy ste tak ako turistky a "on" je animator, barman, recepcny ci vyhadzovac z diskoteky.. to je moj OSOBNY nazor .
Aby potom bulvar nemohol zit na "utlacovanych chudinkach", ktore tam zrazu napriklad nemohli nosit plavky, zobrali im pas a zakazovali sa stykat s inymi chlapmi... (citujem clanocek cca spred pol roka) ... pardon, viem, ON nie je taky

Veľa egypťanov je takýchto, to súhlasím. Možno že aj on je taký, nepoznám ho tak dobre. Pointa je v tom, že srdcu nerozkážeš. ak sa raz zaľúbiš, ťažko sa dá hneď zabudnúť.
sedka
Nováčik

Založený: 31 Mar 2008, 18:31

Odoslaťod Muchotrafka 31 Aug 2008, 22:12

Zaslal: St Aug 20, 2008 10:37 am

Sedka ty sa vies zaloobit za dva tri dni? Lebo toto ja napr. neviem. Lebo fyzicka pritazlivost nie je laska podla mna, to su len ciste pudy. Pardon.....
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod Mimi 31 Aug 2008, 22:14

Zaslal: St Aug 20, 2008 10:37 am

Sedka, prepáč, koľko máš rokov? Toto tak tipujem na zaľúbenú šestnástku. Párkrát Ti zakýval, raz Ti podal ruku, tancoval s Tebou a mrkol na Teba... a láska na celý život ? Mne sa také stávalo tak okolo tej 16-17. Len nie v Egypte. Ale neboj, to prejd
Mimi
Dovolenkár

Založený: 05 Jan 2007, 13:19

Odoslaťod sedka 31 Aug 2008, 22:15

Muchotrafka napísal:Zaslal: St Aug 20, 2008 10:37 am

Sedka ty sa vies zaloobit za dva tri dni? Lebo toto ja napr. neviem. Lebo fyzicka pritazlivost nie je laska podla mna, to su len ciste pudy. Pardon.....

Za 11 dní, najprv sa mi iba páčil
sedka
Nováčik

Založený: 31 Mar 2008, 18:31

Odoslaťod Zuzka 31 Aug 2008, 22:16

Mimi napísal:Zaslal: St Aug 20, 2008 10:37 am

Sedka, prepáč, koľko máš rokov? Toto tak tipujem na zaľúbenú šestnástku. Párkrát Ti zakýval, raz Ti podal ruku, tancoval s Tebou a mrkol na Teba... a láska na celý život ? Mne sa také stávalo tak okolo tej 16-17. Len nie v Egypte. Ale neboj, to prejd

Tak takýto stav zahmlenia mysle odhadujem dnes na 13-14 rokov. 16-17 ročné slečny už mávajú viac rozumu Poplače si a za pár týždňov aj zabudne, že dáky animátor existoval.

Sadka: Naozaj chceš chlapa, ktorý sa obzrie za každou sukňou? To si už dnes nakúp poriadnu zásobu vreckoviek, lebo s ním budeš plakať celý život, a poriadne dlhú reťaz, aby si ho aspoň na chvílu udržala pri sebe
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Predchádzajúca

Naspäť na Oblasti v Egypte, kultúra a história

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.