Riu Mehari Tabarka-animacie

Výlety, aquaparky, festivaly, discotéky a iné atrakcie

Moderátor: Zuzana

Odoslaťod Martina 23 Aug 2007, 09:04

Ahoj Nela,

tak ty si sa teraz vratila z Mehari? Ja 1.8 a dodnes spominam. :roll: Program bol vazne super? Chodila si vecer na taliansky? Napis!!!! Trosku si pripomeniem dovcu. My sme boli velmi spokojni. Co sa tyka denneho programu, tak uz som zazila aj lepsi, ale fakt je, ze sa stale nieco dialo. Mna strasne ocarili talianski animatori, lebo presne takto si predstavujem animacny program, z arabskych tam vtedy asi bola Katy, Momo, Mido, ze? A Ceska Blanka. Boli ste aj na nejakom vylete? My v Kartagu - delegat bol strasne smiesny, skvely. :lol: No, hned by som sa vratila.... Napis svoje dojmy, tesim sa.
Martina
Nováčik

Založený: 10 Aug 2006, 15:49

ahoj

Odoslaťod nela 24 Aug 2007, 07:28

Martina napísal:Ahoj Nela,

tak ty si sa teraz vratila z Mehari? Ja 1.8 a dodnes spominam. :roll: Program bol vazne super? Chodila si vecer na taliansky? Napis!!!! Trosku si pripomeniem dovcu. My sme boli velmi spokojni. Co sa tyka denneho programu, tak uz som zazila aj lepsi, ale fakt je, ze sa stale nieco dialo. Mna strasne ocarili talianski animatori, lebo presne takto si predstavujem animacny program, z arabskych tam vtedy asi bola Katy, Momo, Mido, ze? A Ceska Blanka. Boli ste aj na nejakom vylete? My v Kartagu - delegat bol strasne smiesny, skvely. :lol: No, hned by som sa vratila.... Napis svoje dojmy, tesim sa.

Čau, mne sa program fakt páčil, ked si chcela tak sa tam dalo super zabaviť. Ked som tam bola tak tam už Mido nebol, ten že sa dostal niekde na nejaku školu do nemecka, tak musel odisť, takže tam bola len Katy, Momo, a Blanka.
Na výlete sme boli v Kartagu, ale tak som si ponádávala, bolo hrozne teplo, a musela som vstávať o 5 hod, a prišli sme o 21 hod, bolo to strašne unavne, nabuduce už nepôjdem, raz stačilo, a na trhoch som tiež nerváčila, všade kopu ludi, nedalo sa tam ani pohnuť, ved som ani nič nekupila.
Som rada že aj ty maš ten názor že by si sa hned vrátila, ja fakt uvažujem že pôjdem ešte - už som to zisťovala posledný turnus je 4.10, asi pôjdem
nela
Nováčik

Založený: 27 Jún 2007, 13:36

Odoslaťod nela 24 Aug 2007, 07:35

Zu napísal:Ahojte,

tiez spekulujem nad navstevou Tabarky a Mehari, chcela by som sa ale opytat, ci nahodou neviete, ake je tam pocasie v septembri a v oktobri? Ci sa tam vobec este oplati alebo radsej pockat na buduci rok? Hlavne ten oktober si neviem predstavit..

Vdaka.

Ahoj, už sa opakujem, ale aj ja chcem isť ešte raz, a tiež uvažujem isť koncom septembra - začiatkom oktobra - posledný turnus je 4.10 - už som to prezisťovala. Počasie by tam malo byť ešte dobre, lebo u nich je sezoná až do 20.10.
Dobre robíš, ked rozmýšlaš nad Mehari, je to super hotel, strava tiež v pohode, žiadne problémy som nemala, pláž čistá - vyhradená len pre hotel, takže žiadny domorodci ťa nebudu otravovať.
Keby si sa rozhodla, že ideš, tak mi napíš, lebo ja som zatial nikoho nezohnala s kým by som mohla isť na dovolenku, ak by ti to nevadilo len by som tam s tebou išla /aby som nešla uplne sama/, a potom by sme sa nemuseli ani vidieť. Tak sa mi ozvi, dakujem, ahoj
nela
Nováčik

Odoslaťod Martina 24 Aug 2007, 07:42

Ahoj!

Teda aj my sme boli v Kartagu!!! A s vynimkou toho ranneho vstavania, mne sa tam pacilo. Aj s vami bol ten srandovny delegat? My sme sa ale vratili ovela skor, medzi 7-8 a na trhoch chodil s nami a pomahal, takze nam dali pokoj. Ale tiez je pravda, ze taky vylet raz staci. No, ja uz sa tento rok do Mehari nechystam, uz len o rok, ale videla som, ze hotel ponukaju az do oktobra a dokonca aj cez zimu, vraj tam bezne ludia chodia na Vianoce a Silvester, a je to uz dva mesiace dopredu vypredane :wink: No, Mido sa venoval vecer detom (a s nimi to fakt vedel, tam bol fajn) ale inak si o nic neprisla, ale dokopy boli s Momom a Blankou celkom zohraty tim. Mne sa pacila Kabaret show, ale potom uz nic, lebo som raz bola na welcome show u Talianov a skoro som odpadla. S welcome show v bare sa to nedalo porovnat ani nahodou. takze som uz bola potom "zatazena" :D Ale bolo to fajn. Ten vyholeny animator s pasom vlasov uprostred - Cesaro, ten robil DJ, a teda riadneho a potom tam boli este dvaja - Francesco (ten sialene dobre tancoval - Flash dance napr.) a Maximo (ten bol s detmi). Boli proste skveli. Aj Azur by mohol vyslat do Mehari animacny tim, to by sa mi pacilo. A ten oktober si uz rozhodnuta? Lebo animacie koncia v sept. Taliani idu domov hned po lete, vraj a Blanka odchadza nejako v polovici sept. Momo trosku neskor.
Martina
Nováčik

Odoslaťod Zu 24 Aug 2007, 08:37

ahoj nela, moc si ma s tymi terminmi ale nepotesila, v septembri nakoniec moj priatel nemoze ist a ja mam zase zaciatok oktobra pracovne povinnosti, takze na dovolenku nemozem vtedy ani pomysliet... mne by viac vyhovovala druha polka oktobra, ale to uz teda tabarka nie je vhodna a ani mozna, tak teda ostava asi egypt... vidim to teda asi az na buduci rok. ak sa tam teda teraz dostanes aspon ty, tak ti zelam peknu dovolenku, vela oddychu a diky za odpoved.
Zu
Dovolenkár

Založený: 25 Jún 2007, 13:55

Odoslaťod nela 24 Aug 2007, 11:09

[quote="Martina"]Ahoj!

S nami bola v kartagu delegatka Slávka, ale tak potichu rozprávala, že nemala šancu prekričať ostatné skupiny, takže som z toho nemala nič.
No taliansky animátori boli lepši, aj sa talianov viac venovali, ale mne stačili aj tí naši, hlavne s momom som si velmi dobre rozumela, bol velmi zlatý. A tancovať vedel aj on dobre, asi to majú v krvi, ja som len čumela ako vedia krutiti bokmi.
Ja som na ten oktober rozhodnutá na 90%, len čo ma trochu brzdí je že nemám s kým isť, keby sme už boli tam, tak mi nevadí že som tam sama, ale ide mi o tu cestu. Ale asi sa na to vykašlem a pôjdem aj sama, ešte mám dosť dovolenky, tak ešte na týžden vypadnem - a som si vedomá toho že tam už nebudu animácie, ale aspon si oddýchnem, lebo teraz som si vôbec neoddýchla, stále som niečo robila, spávala som menej ako doma.
nela
Nováčik

Odoslaťod nela 24 Aug 2007, 11:26

Zu napísal:ahoj nela, moc si ma s tymi terminmi ale nepotesila, v septembri nakoniec moj priatel nemoze ist a ja mam zase zaciatok oktobra pracovne povinnosti, takze na dovolenku nemozem vtedy ani pomysliet... mne by viac vyhovovala druha polka oktobra, ale to uz teda tabarka nie je vhodna a ani mozna, tak teda ostava asi egypt... vidim to teda asi az na buduci rok. ak sa tam teda teraz dostanes aspon ty, tak ti zelam peknu dovolenku, vela oddychu a diky za odpoved.

Si ma sklamala, ale ved skus zavolať do cestovky, možno ti povedia niečo iné. Teraz mi pisala jedna baba, že do tabarky chodia aj na vianoce, ale ake počasie tam bude to fakt neviem, ale ved by tam malo byť teplo, ved je to afrika.
Ale fakt sa tam oplatí isť. Ďakujem za prianie príjemnej dovolenky a uži si aj ty dovolenku, dufam že budeš aspon taká spokojná ako som bola ja.Ahoj
nela
Nováčik

Odoslaťod Martina 24 Aug 2007, 11:37

Ahoj Neli,

no teraz uz chapem tvoje dojmy z vyletu, Slavke nebolo rozumiet ani v hoteli na recepcii nie to este na otvorenom priestranstve. To je skoda, prisli ste o vela. S nami bol taky Arab, vedel super po cesky, lebo tam studoval a rozpraval strasne pekne o historii a potom v buse s nim uz ludia normalne robili intrerview, chodili sa do mikrofonu pytat na vsetko mozne a on odpovedal - o zvykoch, ako ludia ziju teraz, ako sa tam podnika, dokonca aj o mnazelstve, antikoncepcii, detoch, vsetko. Normalne sme z toho mali zazitok. To by sa ti pacilo urcite. No animatori su vzdy kapitola sama o sebe, a Momo - to sa ani necudujem, ten jeho kukuc. A vecne nejaka "katastrof". Dufam, ze ti to vyjde, aby si sa tam este vratila! Myslis, ze ho este aj stretnes? A ten tanec - to mas pravdu, oni vsetci vyzeraju ako keby vedeli najprv tancovat, az potom chodit....
Martina
Nováčik

Odoslaťod nela 24 Aug 2007, 14:08

Martina napísal:Ahoj Neli,

no teraz uz chapem tvoje dojmy z vyletu, Slavke nebolo rozumiet ani v hoteli na recepcii nie to este na otvorenom priestranstve. To je skoda, prisli ste o vela. S nami bol taky Arab, vedel super po cesky, lebo tam studoval a rozpraval strasne pekne o historii a potom v buse s nim uz ludia normalne robili intrerview, chodili sa do mikrofonu pytat na vsetko mozne a on odpovedal - o zvykoch, ako ludia ziju teraz, ako sa tam podnika, dokonca aj o mnazelstve, antikoncepcii, detoch, vsetko. Normalne sme z toho mali zazitok. To by sa ti pacilo urcite. No animatori su vzdy kapitola sama o sebe, a Momo - to sa ani necudujem, ten jeho kukuc. A vecne nejaka "katastrof". Dufam, ze ti to vyjde, aby si sa tam este vratila! Myslis, ze ho este aj stretnes? A ten tanec - to mas pravdu, oni vsetci vyzeraju ako keby vedeli najprv tancovat, az potom chodit....

Tak s tou jeho katastrofou máš pravdu, tak sme sa aj zoznámili, bola som cvičiť ten jeho aquagim,a mne to bolo strašne smiešne, a stále som nadávala že ako som sa mohla dať nato nahovoriť, a ked sme docvičili, tak mi len povedal - katastrofa, a už to išlo.
Neviem či sa stretneme, zostali sme kamarati, a píšeme si maily a esemesky, ale takých ako som ja má asi viac. Takže v nič nedufam, bola by som rada keby sme sa stretli, ale ked nie, tak sa nič nedeje, ved rok ubehne rýchlo, a nabuduce leto ho stretnem určite
nela
Nováčik

Odoslaťod Martina 24 Aug 2007, 14:58

Jeeej, uplne si mi to pripomenula. Ja som chodila na aquagym denne, ale ja som posadnuta vsetkym co sa nejako priblizuje akemukolvek gym, takze som sa tesila. Aj ma to celkom bavilo, bolo to trosku ine, ako som poznala z inych dovoleniek. Este tyzden po dovolenke som si o 11hod hovorila - ide aquagym. Dufam, ze sa ti tam podari vratit, aj ja si hovorim, ze buduci rok uz nejdem ani vymyslat a Mehari to isti. (Mozno sa tam nakoniec aj stretneme) A potichu dufam, ze tam stretnem tu istu zostavu co minuly rok - akurat, ze ja by som radsej tu taliansku :D Je to pekne, ze ste v kontakte a kamosi s Momom, nech vam to vydrzi. Podla mna je to v jeho pripade skor vynimka, ked je nadalej v kontakte s hostami, nemyslim si, ze by vo velkom rozdaval svoje cislo a mail :lol: Takze to asi o niecom svedci... Vela stastia
Martina
Nováčik

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.