Grafika

O všetkom čo je na fóre nové - security, updaty, vylepšenia ...

pro modeora

Odoslaťod Dadulka 30 Aug 2006, 12:20

Nejsou nějaké technické problémy, dnes jsem na rozdíl od jiných dní neměla ikonky nových příspěvků fialové, dosud to bylo v pořádku. Také se mi zdá, že se nějak zpomalilo rozbalování témat, u jiných stránek mi to nedělá :roll: . Omlouvám se za primitivní dotaz, jak už jsem psala, jsem antitalent, ale ty ikony to se mi fakt nezdá :o Díky za pomoc těm, kteří této technice pc rozumí. Hezký den :)
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

pro modeora

Odoslaťod Dadulka 30 Aug 2006, 12:21

Nejsou nějaké technické problémy, dnes jsem na rozdíl od jiných dní neměla ikonky nových příspěvků fialové, dosud to bylo v pořádku. Také se mi zdá, že se nějak zpomalilo rozbalování témat, u jiných stránek mi to nedělá :roll: . Omlouvám se za primitivní dotaz, jak už jsem psala, jsem antitalent, ale ty ikony to se mi fakt nezdá :o Díky za pomoc těm, kteří této technice pc rozumí. Hezký den :)
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Re: pro modeora

Odoslaťod Jedi99 30 Aug 2006, 17:49

Dadulka napísal:Nejsou nějaké technické problémy, dnes jsem na rozdíl od jiných dní neměla ikonky nových příspěvků fialové, dosud to bylo v pořádku. Také se mi zdá, že se nějak zpomalilo rozbalování témat, u jiných stránek mi to nedělá :roll: . Omlouvám se za primitivní dotaz, jak už jsem psala, jsem antitalent, ale ty ikony to se mi fakt nezdá :o Díky za pomoc těm, kteří této technice pc rozumí. Hezký den :)

tu zatial vsetko OK, aspon zatial :) snad je to uz aj u Teba ok.......

marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod modeor 30 Aug 2006, 18:25

Zial mate pravdu ... dnes sme mali velke problemy pretoze nam na server niekto skusa DOS (denial of service) utok. Zahlcoval nam server nezmyselnymi poziadavkami a na necelu hodinu nam aj padol :( Dobra sprava: najal som admina ktory robi nejake zapezpecenia, tak dufam ze to pomoze ;)
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Odoslaťod Jedi99 30 Aug 2006, 19:08

modeor napísal:Zial mate pravdu ... dnes sme mali velke problemy pretoze nam na server niekto skusa DOS (denial of service) utok. Zahlcoval nam server nezmyselnymi poziadavkami a na necelu hodinu nam aj padol :( Dobra sprava: najal som admina ktory robi nejake zapezpecenia, tak dufam ze to pomoze ;)

tak asi som bol v kritickej dobe mimo :)
dufam ze to bude OK, tie utoky su fakt blbe..... a bohuzial kopec webov s tym ma problemy :(

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

pro modeora

Odoslaťod Dadulka 30 Aug 2006, 19:51

Nepotěšilo mě, že má web problémy :cry: , ale potěšilo mě, že nejsem totální počítačový analfabet a že jsem si ty problémy nezavinila sama :roll: , omlouvám se za dvojitý příspěvek výše, ale fakt to blblo, tak jsem nevěděla, jestli to odešlo nebo ne :wink: , nyní to už šlape, jenom cestovatelé nějak mlčí :? hezký večer všem :)
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Predchádzajúca

Naspäť na Technické info (novinky)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.