Neuspesna instalacia subfora :(

O všetkom čo je na fóre nové - security, updaty, vylepšenia ...

Neuspesna instalacia subfora :(

Odoslaťod modeor 24 Aug 2006, 09:21

Tak som v noci skusal zmodifikovat phpbb aby fungovali subfora. Do troch hodinach roboty sa mi ale nepodarilo forum rozbehnut a tak som musel obnovit zalohu. Zial, bola ciastocne narusena databaza. Takze ak tu uvidine nejake abnormality, tak mi please dajte vediet ;) Dik!
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Re: Neuspesna instalacia subfora :(

Odoslaťod Jedi99 24 Aug 2006, 11:38

modeor napísal:Tak som v noci skusal zmodifikovat phpbb aby fungovali subfora. Do troch hodinach roboty sa mi ale nepodarilo forum rozbehnut a tak som musel obnovit zalohu. Zial, bola ciastocne narusena databaza. Takze ak tu uvidine nejake abnormality, tak mi please dajte vediet ;) Dik!

zatial ziadna abnormalita ;) este mi forum neponuklo premiestnenie ala MATRIX do Egypta ;)
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod Dadulka 24 Aug 2006, 11:53

jé já se chci také přes počítač přemístit do Egypta, to by byla paráda :shock: ...škoda že to modeor neumí zařídit, ale když čtu ty jeho slova, tak si myslím, že by na to měl :idea: :idea:
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

Odoslaťod modeor 24 Aug 2006, 12:29

No nainstalujte mi sem niekto tie nestasne subfora a ja Vas vlastnorucne prenesiem do Egypta ;)
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

pro modeora

Odoslaťod Dadulka 24 Aug 2006, 15:02

Takže poprvé v životě lituji toho, že jsem se více nevěnovala technice, neboť představa, že mě někdo, za nějaký technický hokus pokus, vlastnoručně přenese do Egypta, je naprosto nedostižná :P :P, nešlo by to i bez těch počítačových kouzel? :wink:
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

Odoslaťod modeor 03 Máj 2008, 12:49

Pokusim sa znovu o nainstalovanie podkategorii myslim ze by to dost pomohlo sprehladnit nase forum. Ak to nepojde budem musiet prejst na novsiu verziu phpBB3 ak mate niekto pripomienky kludne piste.
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Naspäť na Technické info (novinky)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.