Bocne plavajuce menu

O všetkom čo je na fóre nové - security, updaty, vylepšenia ...

Bocne plavajuce menu

Odoslaťod modeor 02 Okt 2006, 23:31

Tak som tu zasa a troska vylepsujem ... tento krat testujem bocne plavajuce menu ... takze piste sem kritiku a pripomienky ako to vylepsit ;)
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Re: Bocne plavajuce menu

Odoslaťod Jedi99 03 Okt 2006, 12:55

modeor napísal:Tak som tu zasa a troska vylepsujem ... tento krat testujem bocne plavajuce menu ... takze piste sem kritiku a pripomienky ako to vylepsit ;)

momentalne len pozitivna kritika ;)

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

plavajuce hl. menu

Odoslaťod maross 03 Okt 2006, 16:42

Čaute.
Pozitívne hodnotím, že budú pridané tlačidlá pre priamy prechod na starú dobrú domovskú stránku a ešte aj na konkretne kapitoly pridaj...., pridaj.... a pod. super som s týmto maximálne spokojný.

Keďže si napísal, že môžeme aj kritiku a nápad tak to, že je plávajúce mne osobne nesedí, skôr ma to pri posúvaní stránky ruší až odpútava pozornosť od zaujímavých príspevkov, skôr by som to umiestnil hore ako ďalšie tlačidlo vedľa FAQ, Hľadať ......, a to tlačidlo nazvať napr. " Recenzie - hotelov - homepage" a urobiť ho ako vysúvaciu roletu s ponukou pridaj..., pridaj....
-------------------------------------------------------------------------------------------
....v každej časti fóra je veľa tlačidiel " top" , takže sa k tomu rýchlo dá dostať v každom okamihu....
-------------------------------------------------------------------------------------------
.....no a teraz sa do mňa môžete pustiť ........čaute

:? :? :?
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

Odoslaťod EL 03 Okt 2006, 16:58

Súhlasím s Marossom. Taktiež by som dala to plávajúce menu napevno hore. Ale inak je to perfektné a ďakujem Vám za to, že ste sa na také niečo dali a umožnili nám dovolenkárom a cestovateľom sa niekde "vykecať" a odovzdať skúsenosti, ktoré v katalógoch CK nenájdeme. Dík za to.
EL
Cestovateľ

Založený: 07 Sep 2006, 18:52

Odoslaťod Dadulka 09 Okt 2006, 11:33

Já jsem byla nějaký čas "mimo" takže jsem tyhle zlepšení ještě neviděla, až dnes, ale pokud se mohu připojit se svým naprosto laickým názorem, tak bych tu plovoucí menu nedávala na levou stranu, ale někde nahoru, kde tolik neruší :wink: ..můj pocit, jinak souhlasím s názorem marosse :P
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

Naspäť na Technické info (novinky)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.