Detský letný tábor na Slovensku

Cestovanie s deťmi, hotely vhodné pre rodiny s malými deťmi, detské atrakcie,výlety, baby friendly reštaurácie. Ak na niečo na svojich cestách natrafíte, nezabudnite nám dať vedieť

Moderátor: AJKA

Detský letný tábor na Slovensku

Odoslaťod janik 26 Mar 2011, 20:06

Vie niekto poradiť dobrý detský letný tábor, vhodný pre malého školáka? Ideálne na západe Slovenska. Ponuka je obrovská, len si vybrať ... 8) Zišli by sa nejaké odporúčania od rodičov, ktorých deti nejaký tábor už absolvovali. Ďakujem veľmi pekne. :P
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Re: Detský letný tábor na Slovensku

Odoslaťod halit13 27 Mar 2011, 14:16

Super téma, to by aj mňa zaujímalo, odskúšané tábory pre prckov. A tiež varovania s kým deti nepustiť a prečo. Leto sa blíži, prázdniny a rodičia v robote.... Takže sem s dobrými tipmi na tábor!
Jarka
halit13
Dovolenkár

Založený: 18 Nov 2007, 18:44

Odoslaťod janik 02 Apr 2011, 11:01

Nikto nic, tak sme sa rozhodli pre piratsky tabor na Duchonke. Hadam bude dobre. Potom napisem recenziu. :)
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Odoslaťod Brozman 08 Aug 2012, 06:43

Zdravim,

ja neviem odporucit konkretny tabor, ale pred dvomi rokmi som osobne bol cez cevarm.sk a nemozem sa stazovat. Vsetko prebehlo hladko az na hlavnu veducu, ktora nema pochopenie pre mladych a vztahy. Vraj sme porusili akysi vnutorny poriadok, lebo sme nespali kazdy na svojej izbe. No pri tom islo o to, ze sme ziadnym sposobom neporusovali tzv. vecierku, kedze sme nerobili bordel. Ale o tom inokedy..

Inak tabor bol v Zapadnych Tatrach - Rackova dolina.

Nechcem vas ovplyvnovat, ale odporucam vam zajst aj do vychodnejsich casti nasej vlasti, predsa len krajina tam je putavejsia :) nielen, co sa nadmorskych vysok tyka.
Brozman
Nováčik

Založený: 15 Máj 2011, 14:24

Naspäť na Dovolenka s deťmi na Slovensku

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.