Abou Nawas Tabarka, 17.6.

Chystáte sa tiež na dovolenku? Tak napíšte, kedy a kam letíte a s ktorou CK

Odoslaťod bystrickamata 06 Jún 2008, 11:31

:D ahojte všetci čo sa v najbližšej dobe chystáte na dovolenku,

ja odlietam s manželom a dvoma deťmi v utorok 17.6.2008-27.6.2008 do Tuniska-Tabarka, hotel Abou Nawas Montazah, ešte nám neprišli podrobné informácie o koľkej ale bude zo z Bratislavy, cestovka Azurreizen,
takže kto cestuje práve v tomto termíne,do Tabarky a toho istého hotela ozvite sa!!! :wink:
bystrickamata
Nováčik

Založený: 31 Mar 2008, 17:47

Re: Abou Nawas Tabarka, 17.6.

Odoslaťod tanita 18 Feb 2009, 14:09

ahoj bystrickamata.. :D
my sa chystame tento rok (jul 2009) do toho isteho hotela ako ste boli vy... Tunis - Tabarka - Abou Nawas.
ideme tri rodiny s detmi od 2,5 roka do 4 rokov..
ako sa Vam tam pacilo?... boli ste spokonji.. je to vhodne pre take male deti?.. mali nejake problemy (horcky, hnacky?..) da sa tam vziat rychl.konvica - pasuje do ich el.zasuvky?
ak mate hocikto nejake skusenosti s cestou do tejto oblasti (hotela) s detmi prosim ozvite sa..
diky... :wink:
tanita
Nováčik

Založený: 18 Feb 2009, 14:02

Re:

Odoslaťod DomaSed 18 Feb 2009, 14:53

bystrickamata napísal::D ahojte všetci čo sa v najbližšej dobe chystáte na dovolenku,

ja odlietam s manželom a dvoma deťmi v utorok 17.6.2008-27.6.2008 do Tuniska-Tabarka, hotel Abou Nawas Montazah, ešte nám neprišli podrobné informácie o koľkej ale bude zo z Bratislavy, cestovka Azurreizen,
takže kto cestuje práve v tomto termíne,do Tabarky a toho istého hotela ozvite sa!!! :wink:

Tak sa mi zda ze moji znami tak pojdu na dovolenku. Dam im referencie na toto forum!!!
DomaSed
Mega Cestovateľ

Re: Abou Nawas Tabarka, 17.6.

Odoslaťod klauduska 18 Feb 2009, 16:06

Ahojte,
na Tabarke sme boli v r. 2006 priblizne v rovnakom termine a mozem povedat,ze more bolo riadne studene!Kupala som sa v nom asi 2 krat....Fakt ladove.....
Co sa tyka hotela,celkom v pohode,pre nenarocnych staci,no je tam len par hotelov,este taka nevybudovana cast odtrhnuta od centra mestecka......iba par obchodikov.....

Tak taky moj postreh..... :?
klauduska
Nováčik

Založený: 15 Feb 2009, 14:43

Naspäť na Kedy a kam

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.