Poraďte hotel

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaní­m v Bulharsku (hotely, apartmány, penzióny)

Moderátor: mandarinka

Poraďte hotel

Odoslaťod raspberry 23 Júl 2012, 10:56

Poraďte mi pekný hotel v Bulharsku blízko pláže s ktorým máte dobré skúsenosti.
Ktorá z oblasti sa vám najviac páči a prečo?
raspberry
Nováčik

Založený: 23 Júl 2012, 10:46

Re: Poraďte hotel

Odoslaťod kaso 23 Júl 2012, 15:46

ahoj raspberry, práve sme sa vrátili z Bulharska, boli sme aj na priváte, aj v hoteli Dunav. Najprv som mal z neho doslova obavy, lebo vyzerá ako panelák, ale prečítaj si môj link, ak máš záujem, je to hotel so super službami, personálom a s peknou záhradou okolo bazéna... Môj tip! Ahoj, Karol.

viewtopic.php?f=140&t=5682&p=32940#p32940
Obrázok používateľa
kaso
Dovolenkár

Založený: 05 Júl 2011, 10:32

Poradíme všetko ohľadom Bulharska

Odoslaťod sentravel 07 Feb 2018, 13:57

Ahojte, som nadšená cestovateľka a zároveň majiteľka cestovnej agentúry. Rada Vám poradím, či pomôžem ohľadom Bulharska (12 rokov skúseností ako delegátka práve v Bulharsku) - Samozrejme, že okrem dobrej rady, si môžete u mňa aj dovolenku, či ubytovanie v Bulharsku zakúpiť- stačí si pozrieť moju stránku a vypísať formulár, ktorý sa nachádza na úvodnej strane a ja sa pokúsim Vám nájsť dovolenku snov. Viem, že budete brať túto správu ako reklamu (čo aj trošku je), ale rada poradím kedykoľvek úplne nezištne :wink: .
Obrázok používateľa
sentravel
Nováčik

Založený: 28 Jan 2018, 16:12

Re: Poraďte hotel

Odoslaťod mandarinka 13 Júl 2018, 14:19

Kolko Ta stala tato reklama na tejto stranke??? ak bude tvoj prispevok odstranený,nemozes sa stazovat.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Naspäť na Hotely - Bulharsko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.