Anzio-Grand Hotel Dei Cesari

Všeobecné informácie o Taliansku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

Moderátor: AJKA

Anzio-Grand Hotel Dei Cesari

Odoslaťod Martina 09 Aug 2006, 09:26

Chcem varovat všetkých, ktorý plánuju dovolenku cez CK Tiptravel-Tatratour-Koala do Taliankska- Anzio- hotel Dei Cesare, aby zmenili destináciu !!!! Hotel , ktorý prezentuju CK ako luxusný 4 * je HOROR!!!! Izby spinavé, hnusné, uteraky menia za poplatok 2,5 Eur, strava otrasná, Slováci sú separovaní do "inej jedálne" kde sedia za "svadobným" stolom na ktorom je tácka so spoteným syrom a sunkou.....suchý chlieb = švédske stoly.....Široko daleko nie je restauracia, bar....nic.....do mesta je hodina chôdze prípadne taxi za 17 eur........lehátka na pláži za poplatok 6 Eur/os nie su pre Slovákov a nemôzete lezat pri mori, vaše miesta su pod hotelom!! Týždeň mal neskutočne dlhých 7 dní....a všetci sa budete tesit domov!!!
Martina
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Ivetta 10 Aug 2006, 06:29

A tak to dobre vyzeralo v katalógu, dokonca som nad tým rozmýšľala a teraz neľutujem.Fakt nehoráznosť!!! :?:
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Odoslaťod Martina 10 Aug 2006, 09:00

Ak by som len jednému človeku mala ušetrit týždeň trápenia, tak budem mať dobrý pocit....aspoň z niečoho....
Martina
Mega Cestovateľ

Anzio

Odoslaťod Regina 10 Aug 2006, 09:14

Vdaka za varovanie, z katalogu som si vybrala prave tuto destinaciu - region je zaujimavy, ale po takychto referenciach sa rozhodnem uplne inak.
Regina
Mega Cestovateľ

Odoslaťod martina 10 Aug 2006, 11:27

Ak by niekto napriek varovaniu uvazoval tak pridám perličky:
- autobus po príchode na hotel vas vysadí a odvtedy sa starajte sami o seba, delegati v tejto destinacii nie sú, jednoducho ak by ste mali problem alebo chceli reklamovat uroven hotela - mate smolu. Tiptravel asi vie prečo.....
- na večeri rodiny s malými detmi prosili ci by nemohli dostat ryzu k flaksni masa, nedalo sa, len chleba a hlavkový salat (Rusi mali 3 chody a na výber z každeho 3 druhy.......)
- prvý den sme sa "pomýlili" a isli naranajkovat do normálnej restauracie,nabrali si a casnicka po tom ako nas upozornila ze "čekoslovakia" NO, tak z tanierov vratila jedlo medzi ostatné!!!!! Vegetariani mali smolu....kuchar navaril bravčové maso....jedz maso alebo ostan hladný.
- na ranajky si ludia (tí ktorí to nevzdali po 1. dni ako my) nosili vlasné potraviny kupene v obchode - rajciny, normálne syry a sunky, jogurty a pecivo
- uvítací napoj ako uvadza katalog - je voda, prípadne sladky ranajkový nepitný dzus
- výlet do ríma je 3 hodinova zbezna obhliadka, katalog zavadza a napr.do Vatikanu ide kazdý sám, vy ste "vyhodený" v centre a starajte sa. ....inak sprievodkyna je vyborná, zial robi len to za co je platená Tiptravelom...
- poplatok za lehatko a slnecnik sa plati aj pri bazene, kt. je mimochodom maličký a na fotke vyzerá skreslene.....
- Slovaci su separovaný v zvlást budove - otrasne izby, Rusi su v hlavnej a myslím ze kvalita je neporovnatelná....
pripajam link na tuto katastrofu http://www.tiptravel.sk/index.php?d=5&s=19
martina
Mega Cestovateľ

Odoslaťod stano 10 Aug 2006, 11:52

stano
Mega Cestovateľ

Odoslaťod ifa 12 Aug 2006, 19:12

Vdaka za upozornenie.
Zvazovala som tento zajazd,ale dost ma odradzala chudobna oblast Anzio.
O turistickom ruchu ani nehovoriac.
Nastastie sa mi tento zajazd vypredal :D

Inak je verejnym tajomstvom ze CK Koala a Tip Travel
si na vsetky hotely pridavaju dalsiu * :!: Nehoraznost!
ifa
Nováčik

Založený: 12 Aug 2006, 19:05

Odoslaťod Petra 23 Aug 2006, 08:24

Ahojte, aj ja som absolvovala tento pobyt a nič horšie nie je. Ubytovanie katastrofálne, strava hrozná, večer sa človek zobudí na hlad ak si niečo nekúpi v miestnom supermarkete. (vďaka nemu sme nezomreli od hladu), večere otrasné, spravili sme bordel v hoteli a večere boli trošku lepšie, ale stále to bola katastrofa. Okolie úplne mŕtve, žiaden večerný život, všetko veľmi úbohé. Vílet do Ríma: sprievodkyňa si svojvoľne mení program, bol naplánovaný Vatikán a ona tam odmieta isť. Išli sme tam na vlastnú päsť. Niekto si veľmi zjednodušuje prácu, za ktorú je platený, asi by mali túto osobu vymeniť, ak sme s ňou chceli komunikovať urazene búchala telefónom. Skutočne ak sa rozhodujete kupovať tento pobyt, tak to dobre zvážte. Osobne by som to nikomu neodporúčala. Pláž nie je pre slovákov, tá je vyhradená pre iných hostí, dva dni po príchode sme kontaktovali CK, že chceme okamžite odísť, človek sa tam trápi a ráta dni, kedy odletí. Sťažností musia mať v CK už na túto lokalitu niekoľko. jediné + je nádherné a čisté more, ostatné ...A pre tých, čo sú na mieste, vydržte. Túto dovolenku už nikdy viac
Petra
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Zuzka 26 Aug 2006, 23:04

V katakógu to vyzerá ako super hotel, ale ako čítam tak slováci zas skončia v "maštali" :x
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod zuzka186 13 Máj 2008, 22:39

Súhlasím s kritikou, tiež som tam bola. Ešte maličkosť - hneď na začiatku vás upozornia nato ako sa kradne - aj z hotelových izieb. " Parada"
zuzka186
Nováčik

Založený: 13 Máj 2008, 22:34

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.